Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy 1a realizują projekt eTwinning „Zagrajmy w kropki, czyli Dot Day 19” i przez kilka dni obchodzą święto kreatywności. 18 września spotkali się z parterami projektu z klas 1-3 (Tarnobrzeg, Słupsk, Łódź, Skibniewo, Wieliszewo), aby poznać się, porozmawiać o talentach, opodjętych działaniach i zaprezentować swoje prace. Od parterów z Tarnobrzega otrzymaliśmy filmik ze spotkania:
https://www.youtube.com/watch?v=6CzrEQ32yow&feature=youtu.be&fbclid=IwAR03INfMk9qpFfGgwULwxE-Upg0Hh8-42Jk9fbauOZO5Ua3qWGs4q7VBo20.
Potem kropka rządziła nawet na sali gimnastycznej. Było kreatywnie. Zajęcia rozpoczęły się od zakodowanej kropkami gimnastyki, następnie dzieci bawiły się kropkami: z piłką (zabawa „Uciekaj przed kropką) oraz z hula hop (zabawa „Nawlekanie kropek”).Nowe doświadczenia dostarczyły pierwszoklasistom dużo radości. Wychowawczyni klasy przygotowała filmik prezentujący kreatywne prace plastyczne swoich uczniów:
https://www.youtube.com/watch?v=I_iHZ-w31ok&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2iLlGsyUFdeKRNbnDMYVJjnXEQSGh7VFhWfVRCbCVqwC_MYu0KIEJ5cHg.

  • piłka
  • hula hop
  • spotkanie klas
  • gimnastyka