Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zapraszamy wszystkich do udziału w pierwszej edycji Otwartego Dyktanda Bibliotecznego „Spisz się!” organizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Chełmie. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do uczniów wszystkich szkół Miasta Chełm, powiatu chełmskiego, włodawskiego, krasnostawskiego oraz osób dorosłych. Osoba, która najlepiej napisze dyktando otrzyma nagrodę główną - tablet. Konkurs odbędzie się 29 listopada o godzinie 14:00 w Bibliotece Pedagogicznej w Chełmie. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

unnamed

Biblioteka Pedagogiczna w Chełmie
ul. H. Wieniawskiego 15
www.bpchelm.pl
82 / 565 96 55