Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolne Koło CARITAS przy współpracy z Salonem Fryzjerskim „Lejdis&Dżentelmen”- Monika Tarnowska ogłasza drugą edycję akcji „Daj Włos!”. Zebrane podczas akcji włosy zostaną przekazane Fundacji „Rak&Roll”. Akcja jest bezpłatna i zostanie zorganizowana na terenie szkoły. Każdy, kto udzieli w ten sposób pomocy chorym na nowotwór otrzyma imienne podziękowanie od Fundacji. Ofiarowane włosy muszą być w dobrej kondycji, mieć przynajmniej 20 cm długości, i nie mogą być rozjaśniane.

Wszystkie chętne osoby prosimy o kontakt z p. Joanną Wichą lub p. Wiolettą Mazur (świetlica szkolna).

POMAGANIE JEST FAJNE!!!