Uczniowie klasy 1a rozpoczęli działania w ramach innowacji “Razem przez świat”, która jest podróżą od domu rodzinnego poprzez klasę, szkołę, swoją miejscowość, ojczysty kraj, aż do Europy. Pierwszym modułem jest obszar "Ja i mój świat". Bardzo ważną sprawą jest poznać samego siebie, swoje mocne i słabe strony. Pierwszoklasiści przygotowali książeczki pt. “Oto ja”. Ozdobili tytuł, narysowali własne portrety i to co lubią oraz zilustrowali swoje mocne strony. Uświadomili sobie, że każdy jest w czymś dobry, a to dopiero początek drogi w odkrywaniu własnych talentów i zainteresowań. Obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki, który wymyślono po to, aby uświadomić ludziom, że każdy człowiek ma jakąś swoją mocną stronę, ma swój talent. To święto kreatywności, wiary we własne siły i możliwości. Kreatywnie było na zajęciach plastyczno - technicznych. Uczniowie współpracowali przy tworzeniu jesiennych drzew, pobudzali wyobraźnię przy kropkowych zadaniach i świetnie się przy tym bawili.

• photo3
  • photo4