Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wszystkich czytelników i sympatyków książek zapraszamy do włączenia się w akcję „Podaruj książkę bibliotece szkolnej”. Akcja skierowana jest do wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. Celem akcji jest wzbogacenie księgozbioru o ciekawe pozycje książkowe, co przyczyni się do rozwoju czytelnictwa w naszej szkole.
Jeżeli przeczytałeś lektury lub książki, które warto polecić innym - przekaż je do biblioteki. Nie skazuj ich na zapomnienie i zarastanie kurzem na półce Twojej domowej biblioteczki. Wystarczy nawet jedna uwolniona książka z własnej kolekcji. Przekazane książki będą służyć innym czytelnikom. Książka otrzyma drugie życie i sprawi radość innym.
Mile widziane są również dokumenty elektroniczne (filmy, audiobooki itp).

Uwolnij książkę!
Książka czytana żyje dalej!

Regulamin akcji:
• Akcja rozpoczyna się z dniem ogłoszenia i trwa do zakończenia roku szkolnego.
• W ramach akcji do biblioteki można przekazać lektury szkolne, literaturę piękną (dla dzieci, młodzieży i dorosłych), literaturę popularnonaukową oraz dokumenty elektroniczne.
• Stan przekazywanych darów powinien być dobry.
• Zanim podarujesz książkę bibliotece, zapytaj o zgodę Rodziców.
• Lista darczyńców będzie udostępniona na stronie internetowej szkoły. Możesz zastrzec anonimowy udział w akcji.
 
Mamy nadzieję, że akcja spotka się z życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem.
Za wszystkie dary już dziś serdecznie dziękujemy.

akcja podaruj ksiazke bibliotece