Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zadaniem uczestników konkursu było opracowanie i wykonanie książki tematycznej w formie lapbooka zgodnej z indywidualnymi zainteresowaniami. Wpłynęły przepiękne prace i wszystkie przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Gratulujemy kreatywności, pomysłowości i zangażowania. Konkurs zorganizowały: p. Aneta Kowalewska i p. Elżbieta Kaczyńska.

Przedstawiamy laureatów i ich prace:

Natalia Szeptuch kl. VI c
Nikola Styś kl. VI c
Karol Pilarski kl. VI c
Weronika Wrześniewska kl. III c gimnazjum
Natalia Bzowska kl. III c gimnazjum
Natalia Miszczuk kl. III c gimnazjum
Natalia Adamska kl. III c gimnazjum

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

  • 3
  • 1
  • 2