Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła uczestniczy w Ogólnopolskim Programie CEO „PoczytajMy”, promującym czytelnictwo. Do realizacji programu został powołany klub czytelniczy, do którego należy 6 uczennic z klasy V b. W ramach działań klubu odbywać się będą akcje i spotkania czytelnicze dla uczniów kl. V b, klas I - III, dzieci ze świetlicy szkolnej oraz dla dzieci z chełmskich przedszkoli. Relacje z działań zostaną przekazane do CEO.
Ale wspólne czytanie książek to nie wszystko! W trakcie spotkań uczestnicy będą rozwiązywać krzyżówki i zagadki, rysować, przygotowywać inscenizacje, poszerzać swoją wiedzę, wzmocnią poczucie własnej wartości, pokonują nieśmiałość, rozwiną pamięć, wyobraźnię, pomysłowość i poznają wartości moralne. Wspólne czytanie książek jest szansą do zaangażowania się członków klubu w działania na rzecz innych. 
Członkowie Klubu Czytelniczego:
Julia Banach
Paulina Dziaduszyńska
Patrycja Góralczyk
Aleksandra Łopuszyńska
Kornelia Rachubik
Julia Sawuła
Koordynatorkami programu w szkole są: p. Aneta Kowalewska i p. Elżbieta Kaczyńska.

WP 20181004 08 50 09 Pro LI