Dzięki rozszerzonej rzeczywistości możemy pokazać naszym uczniom takie rzeczy czy zjawiska, których w realnym świecie nie moglibyśmy zrobić. Korzystając z aplikacji AR 3D SCIENCE uczniowie kl. 3a „zajrzeli" w organizm ludzki i zobaczyli narządy wewnętrzne. To dopiero było przeżycie! Aplikacja jest niezwykle atrakcyjnym, stymulującym i ekscytującym interaktywnym narzędziem edukacyjnym wykorzystanym przez wychowawczynię klasy p. Elżbietę Dras. Możemy skorzystać z modułu AR lub 3D. W swoich zbiorach posiada także zasoby z chemii i fizyki. Ten nowy sposób nauki ożywia lekcje.

• w4
  • w5