Corocznie 10 października obchodzony jest Światowy Dzień Drzewa. Uczniowie klasy 3a długo przygotowywali się do tego święta. W klasie uczyli się rozpoznawać drzewa liściaste i iglaste po liściach i igłach. Poznawali ciekawostki o różnych drzewach. Na zajęciach w parku w praktyce sprawdzili swoją umiejętność rozpoznawania drzew. Zebrali piękne liście do albumów. Powstały również wspaniałe jesienne bukiety. Z wysuszonych w domu liści uczniowie przygotowali ciekawe albumy liści drzew liściastych i iglastych, które można zobaczyć na szkolnej wystawie. Zapraszamy do oglądania.

• photo13
  • photo2