Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczennica klasy III c gimnazjum Nikola Oleksiejuk otrzymała wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Ojczyznę kochać”, zorganizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Chełm w Szkole Podstawowej nr 11 im. Ireny Sendlerowej z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uczennica naszej szkoły wykonała pracę plastyczną przedstawiającą Miejsce Pamięci Narodowej w Chełmie, związane ze 100–leciem Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Merytorycznego wsparcia uczennicy udzieliła nauczycielka historii p. Agnieszka Szczepanik. Gratulujemy!

  • nikola oleksiejuk
  • DSC_4625
  • DSC_4612
  • podziekowania 8