W Wojewódzkim Finale w Przełajowych Biegach Sztafetowych, który odbył się 25.10.2019 r. w Tomaszowie Lubelskim, bezkonkurencyjna okazała się sztafeta chłopców z Ósemki. To historyczny sukces nie tylko naszej szkoły, ale także miasta Chełm w tej kategorii wiekowej w rywalizacji chłopców.
Nasza drużyna była reprezentowana przez: Filip Dybała (VIII a), Jakub Gębicki (VII a), Bartosz Gębicki (VII a), Olaf Kowalski (VIII a), Gabriel Mazurczuk (VIII b), Kacper Morlewski (VIII a), Michał Niemiec (VIII c), Michał Oszust (VII c), Igor Rondoś (VII c). Trenerem drużyny jest p. Mariusz Koniuszewski.

received 3222105717862111

Doskonały wynik osiągnęła również sztafeta dziewcząt w kategorii Igrzyska Dzieci, zajmując w zawodach VIII miejsce. W sztafecie pobiegły zawodniczki: Amelia Kogut, Laura Kosarska, Maja Niemiec, Natalia Prus, Magda Weremczuk, Natalia Wyrostek, Kinga Zacharczuk,. Są to uczennice klas piątych, które rywalizowały z dziewczynami z klas szóstych. Trenerem drużyny jest p. Emilia Wełna.

received 1715849311878978

Gratulujemy sukcesów i czekamy na kolejne wysokie lokaty naszych uczniów w międzyszkolnej rywalizacji sportowej.