Matematyka jest ważna. Używamy jej w prawdziwym życiu i dlatego 41 nauczycieli z 10 państw, tworząc projekt eTwinning ,,No Problem”, wspólnie dąży do tego, aby uczniowie nie bali się lekcji matematyki i polubili je. 17 września 2021. odbyło się pierwsze spotkanie opiekunów projektu. Wychowawczyni klasy 3a przygotowała wstęp do projektu, plakat i logo, a podopieczni p. Elżbiety Dras zrealizowali już pierwsze zadania projektowe. Przygotowali się do spotkania z partnerami i wspólnej gry Boom w języku angielskim. Zilustrowali wyznaczony numer 17 i napis BOOM (w języku angielskim i tureckim) oraz wybrali najciekawsze propozycje do wspólnego filmiku. Zagrali w grę (tym razem tylko w zakresie 25) utrwalając wielokrotności liczby 5. Nikt nie odpadł z gry. Gra bardzo podobała się dzieciom i są gotowi do międzynarodowej rozgrywki.

• certfikat - no problem
  • gra