Podczas XXIV Nadbużańskiego Święta Pszczoły, które odbyło się 5 czerwca br. w Okszowie uczennica naszej szkoły Amelia Kogut z klasy 7a odebrała nagrodę za zajęcie II miejsca w konkursie wiedzy „Pszczoła w środowisku naturalnym i życiu człowieka” w kategorii szkół podstawowych. Rywalizacja uczniów w formie testu wiedzy zorganizowana  została przez Nadbużański Związek Pszczelarzy w Chełmie.
To nie jest pierwszy i liczymy, że nie ostatni, sukces uczniów naszej szkoły w konkursie o tej tematyce.

• photo2
  • photo1