Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wirskiego w Chełmie
informuje, że zapisy do klas pierwszych SP nr 8 w Chełmie
w roku szkolnym 2021/2022 dla dzieci mieszkających w obwodzie szkoły odbywają się w terminie 8 - 12 marca 2021 r.
Dla dzieci spoza obwodu szkoły rekrutacja do klas pierwszych na wolne miejsca
odbywa się w terminie 15 marca - 1 kwietnia 2021 r.
(zgodnie z Zarządzeniem nr 942/2021 Prezydenta Miasta Chełm z 13 stycznia 2021 r.)

Wybierz naszą Ósemkę!
Ósemka najlepszą szkołą dla Twojego dziecka!

rekrutacja vulan

Wniosek o przyjęcie Kandydata do SP 8 od 1 września 2021 r.
wniosek.pdf    wniosek.rtf

Zgłoszenie do szkoły obwodowej od 1 września 2021 r.
druk.pdf           druk.rtf

Nasz adres:
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wirskiego w Chełmie, ul. Połaniecka 10, tel. 82 5637311,
adres e-mail:
www.sp8chelm.pl

Uczniowie Ósemki opowiedzieli, co sądzą o swojej szkole i wyjaśnili, dlaczego warto wybrać SP nr 8 w Chełmie.
Szanowni Rodzice, obejrzyjcie film i przekonajcie się sami!

W Ósemce najmłodsi uczniowie uczą się w trzech oddziałach klas pierwszych.
Klasa I a realizuje innowację czytelniczo-ekologiczną „Czytanie z klasą - lekturki spod chmurki”
klasie I b wdrażana jest innowacja – „Matematyka i gimnastyka to umysłu sprawdzian”.
Uczniowie klasy I c w ramach dodatkowego koła zainteresowań uczą się języka francuskiego.
Nasza szkoła wyróżnia się wśród publicznych i niepublicznych placówek miejskich osiągając najlepsze wyniki w nauce i sporcie oraz posiada bogatą ofertę zajęć edukacyjnych i rozwijających pasje uczniów.
Jako jedyna szkoła podstawowa w mieście może pochwalić się nowoczesnym obiektem krytej pływalni, która w nowym roku szkolnym 2021/2022 zadba o wszechstronny rozwój fizyczny i zdrowie każdego dziecka, oferując naukę pływania.

Rodzicu! Jeżeli dbasz o harmonijny rozwój i zdrowie swojego dziecka – Ósemka jest szkołą dla Ciebie!

Rekrutacja trwa!

Zapisy do klas pierwszych SP nr 8 w Chełmie w roku szkolnym 2021/2022 dla dzieci mieszkających w obwodzie szkoły odbywają się w terminie 8 - 12 marca 2021 r.
Dla dzieci spoza obwodu szkoły rekrutacja do klas pierwszych na wolne miejsca odbywa się w terminie 15 marca - 1 kwietnia 2021 r.

Wybierz naszą Ósemkę!  Ósemka najlepszą szkołą dla Twojego dziecka!

Nasz adres:
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wirskiego w Chełmie,
ul. Połaniecka 10,  tel. 82 5637311, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp8chelm.pl

Wniosek o przyjęcie Kandydata do SP 8 od 1 września 2021 r.
wniosek.pdf    wniosek.rtf

Zgłoszenie do szkoły obwodowej od 1 września 2021 r.
druk.pdf    druk.rtf

Spotkajmy się w 8

Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021.
Harmonogram został dostosowany do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne.

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Terminy postępowania rekrutacyjnego

Badania lekarskie kandydatów do szkół ponadpodstawowych

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało kampanię informacyjną, skierowaną do rodziców i uczniów klas VIII szkoły podstawowej i klas III gimnazjów, dotyczącą rekrutacji na rok szkolny 2019/2020. Szczegóły w załącznikach.

Terminarz rekrutacji
Postępowanie rekrutacyjne
Zadania szkoły, do której kandyduje absolwent
Zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych