Po raz kolejny wolontariusze Szkolnego Koła Caritas koordynowali w naszej placówce ogólnopolski projekt „Rodacy – Bohaterom. Paczka Pamięci 2026”. Stowarzyszenie Odra-Niemen współpracuje ze środowiskami byłych żołnierzy Polski Podziemnej w kraju, na Kresach - ziemiach na wschodnich rubieżach Rzeczpospolitej, utraconych przez Polskę po II wojnie światowej. Projekt ten dotyczy m.in. środowisk kombatanckich w Polsce, na Litwie, Białorusi, Ukrainie, Łotwie, polskich seniorów, nauczycieli, działaczy, rodzin wielodzietnych i potrzebujących.
Zbieraliśmy trwałą żywność i środki czystości. Lista produktów stworzona była zgodnie z prośbą środowisk kombatanckich. Wolontariusze przygotowali też kartki świąteczne z życzeniami na nadchodzące święta.
Ósemkowe „Paczki Pamięci” przygotowały następujące zespoły klasowe:
- I b – wychowawca p. Joanna Wicha
- IV b – wychowawca p. Marzena Chrabąszcz
- IV d – wychowawca p. Magdalena Zosiuk
- V a – wychowawca p. Aneta Kowalewska
- V c – wychowawca p. Marzena Stadnik
- VI c – wychowawca p. Anna Gieleta
- VII b – wychowawca p. Agnieszka Szczepanik
- VIII a – wychowawca p. Ewa Skórzewska – Popek
- VIII c – wychowawca p. Agata Wojtasiuk
„Paczki Pamięci” to nasz dowód wdzięczności za walkę o niepodległość Ojczyzny oraz podziękowanie za opiekę nad polskimi miejscami pamięci za naszymi granicami.
Dziękujemy!
Wolontariusze i opiekunowie SK Caritas




Plan lekcji
Dziennik lekcyjny
Szkolna poczta



























































































































































