Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 3

20 maja po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Zdrowego Odżywiania. Jak co roku Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów pyszne, kolorowe i pełne witamin zdrowe kanapki, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem podczas przerw.

Tegoroczne obchody miały jednak wyjątkowy charakter, ponieważ do wspólnego przygotowywania kanapek dołączyli nasi szczególni goście – uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy I.S.O.N. „Prometeusz” wraz z opiekunką, panią Iwoną. Gości serdecznie powitała Pani Dyrektor Beata Tomaszczuk.

Wspólne działania były nie tylko okazją do promowania zdrowych nawyków żywieniowych, ale również piękną lekcją tolerancji, empatii i integracji. Uczestnicy WTZ razem z uczniami przygotowywali oraz rozdawali zdrowe kanapki całej społeczności szkolnej, tworząc niezwykle miłą i serdeczną atmosferę.

Mamy nadzieję, że była to pierwsza, ale z pewnością nie ostatnia wizyta naszych gości w naszej szkole. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już teraz czekamy na kolejne spotkania!

Zobacz film