Kącik Przedszkolaka
Dla nauczycieli
Uczniowie uczestniczyli w ciekawym spotkaniu z pszczelarzem, podczas którego poznali życie pszczół, budowę ula oraz pracę pszczelarza. Dowiedzieli się, jak ważną rolę pełnią pszczoły w przyrodzie i życiu człowieka. W części warsztatowej wykonali świece z wosku pszczelego, rozwijając swoje umiejętności manualne. Na zakończenie zajęć degustowali różne rodzaje miodu. Spotkanie wzbogaciło wiedzę przyrodniczą uczniów oraz kształtowało postawy proekologiczne.
Najważniejszym jednak przesłaniem spotkania było uświadomienie najmłodszym, jak ważne jest istnienie pszczół dla ludzi.
Dziękujemy za wspaniałą lekcję .




Plan lekcji
Dziennik lekcyjny
Szkolna poczta






































































































































































