Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy VI d, Grzegorz Łagowski, Paweł Włodarczyk i Martyna Szlązak, wzięli udział w konkursie pt. „Osobistości pogranicza’’. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy na temat znanych postaci zamieszkujących tereny poganiacza Polski, Białorusi i Ukrainy.
Konkurs realizowany był w oparciu o Program Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014 -2020. Skierowany był do młodzieży pochodzącej z regionów przygranicznych. 
Grzegorz Łagowski zdobył w konkursie wyróżnienie, a inni uczestnicy otrzymali nagrody.
Gratulacje dla uczniów i życzymy powodzenia w innych przedsięwzięciach!
Opiekun – p. Justyna Prystupa.

  • IMG_20210204_101110 (1)
  • IMG_20210205_185946