Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gry planszowe, stolikowe uczą twórczego myślenia, rozwijają wyobraźnię, zmuszają do współdziałania, uczą planowania pracy. Służą do rozwijania u uczniów pewnych cech charakteru bardzo przydatnych w dalszych etapach nauki: wytrwałości, cierpliwości, dociekliwości. Realizują, więc przy okazji, istotne cele wychowawcze. To narzędzie edukacyjne wspomagające rozwój dzieci, dlatego uczniowie klasy 2a (wychowawca p. Elżbieta Dras) przynieśli do szkoły swoje ulubione gry edukacyjne, które bardzo zaangażowały wszystkich. Ta forma nauki jest najbardziej skuteczną i efektywną, dzięki temu, że sprawia dzieciom jednocześnie przyjemność.

  • e
  • c
  • d
  • b
  • a