Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 6 marca b.r. w Kumowej Dolinie w Chełmie odbyła się trzecia edycja biegów przełajowych Lubelszczyzny "Hardcorowa Kumowa".
Wśród 177 uczestników biegu na dystansie 10 km znalazło się trzech nauczycieli naszej Ósemki: p. Kaja Kiermacz, p. Arkadiusz Borowiec, p. Piotr Sadura.
Wszyscy ukończyli bieg i uzyskali satysfakcjonujące lokaty.
W tych trudnych czasach, kiedy nauka odbywa się zdalnie, to dobry przykład aktywnego spędzania wolnego czasu.
Mamy nadzieję, że uczniowie wezmą przykład z nauczycieli i również zadbają o swoją kondycję fizyczną! Powodzenia!

Dwa zdjęcia nauczycieli, którzy reprezentowali kadrę nauczycielską podczas biegu “Hardkorowa Kumowa” Na pierwszym kobieta wskazuje na swój numer startowy oraz zdobyty medal. Na drugim – dwaj mężczyźni dumnie prezentują medale.