Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

9 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu 2021 i z tej okazji uczniowie kl. 2a realizowali kolejne zadania zaplanowane w międzynarodowym projekcie eTwinning „Encoded for fun”. Utworzyli zbiór zasad, wykonali plakaty, głosowali na najciekawsze propozycje. Wybrane prace umieścili we wspólnej projektowej prezentacji. Wychowawczyni klasy p. Elżbieta Dras zarejestrowała inicjatywę z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2021. Znajdujemy się na liście inicjatyw Polskiego Centrum Programu Safer Internet pod numerem 20210790 LISTA INICJATYW DBI.

  • DBI2_1
  • 1
  • DBI2_4
  • DBI2_2
  • DBI rys
  • SID_2
  • z prezentacji
  • DBI2_3
  • SID (1)