Z okazji Jubileuszu 40-lecia naszej szkoły 5 kwietnia 2023 r. odbył się Szkolny Konkurs „Patron Szkoły – Bolesław Zygmunt Wirski”. W rywalizacji wzięli udział uczniowie klas 4-6, którzy wykazali się wiedzą na temat życia i działalności nauczyciela, propagatora ruchu olimpijskiego, krzewiciela kultury fizycznej i sportu na ziemi chełmskiej.
Pierwsze miejsce ex aequo zdobyli: Jagoda Fic kl. 6 c, Mikołaj Kołodziej kl. 5 b, Szymon Kozaczuk kl. 5 b. Drugą lokatę uzyskał Mateusz Górnicki kl. 6 a. Trzecie miejsce zajęła Aleksandra Góralczyk kl. 5 a.
Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Konkurs zorganizowały nauczycielki historii: p. Agnieszka Szczepanik i p. Marzena Stadnik.

Grupa uczniów piszących konkurs o patronie szkoły.