W II edycji Szkolnego Konkursu Literacko - Muzycznego „ 8NA - czyli osiem wersów dla Ósemki”, podobnie jak w roku ubiegłym, zadaniem konkursowym było przygotowanie ośmiowersowego wiersza, piosenki lub utworu rapowanego na temat: „ Dlaczego ÓSEMKA jest – OK!”

Wśród uczniów klas I SP tytuł LAUREATA w kategorii WIERSZ uzyskali:
Alicja Waszczuk – kl. I a, Kinga Zacharczuk – kl. I a, zespół klasy I b

Wśród uczniów klas II-III SP tytuł LAUREATA w kategorii WIERSZ uzyskali:
Irene Spinali (kl. II a), Aleksandra Łopuszyńska (kl. II b), Zofia Stelmaszuk (kl. III c)

W klasach IV–VI SP przyznano w kategorii WIERSZ:
I miejsce – Martyna Fic (kl. VI c)
II miejsce – Natalia Szeptuch (kl. V c)
III miejsce – Jakub Krzak (kl. V a)

W kategorii PIOSENKA:
I miejsce – zespół kl. IV b - w składzie: Kacper Demecki, Nikola Kot, Michał Zając, Alan Dyński
II miejsce – Martyna Mąka, Julia Oleszczuk (kl. IV c)

W kategorii RAP:
I miejsce – Izabela Makara, Hubert Makara (kl. V a)

Wśród uczniów Gimnazjum nr 8 w kategorii WIERSZ przyznano:
I miejsce – Sandra Jędrzejewska (kl. I c) :

Nagrodzone utwory autorzy zaprezentowali na Szkolnym Pokazie Talentów.
Wszystkie wiersze zgłoszone do I i II edycji konkursu zostaną umieszczone w publikacji, która po wakacjach będzie dostępna w czytelni naszej biblioteki.
Organizatorzy: p. Iwona Buczek, p. Anna Radziszewska-Smutniak