Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs odbył się 17.05 2016 r. w naszej szkole. Wzięło w nim udział 16 uczniów z chełmskich szkół podstawowych. Komisja Konkursowa w składzie: p. Monika Białasz-Chojna,  p. Ewa Drzewiecka, p. Iwona Molin,  p. Marianna Niemczuk, p. Alicja Wojcieszuk dokonała oceny prac. Uczniowie mogli otrzymać maksymalnie 61,5 punktów: 10 za dyktando i 51,5 za test. Laureatami konkursu zostali uczniowie, którzy uzyskali 80 % poprawnych odpowiedzi z dyktanda i testu.
Mistrzami  ortografii i gramatyki z SP 8 zostali:
- uczniowie kl. III b - Miłosz Szelążek i Martyna Kociubińska (p. Anna Radlińska),
- uczniowie kl. IIIc - Aleksandra Grzesiuk i Kamil Siatka (p. Elżbieta Dras).
Życzymy uczniom dalszych sukcesów w „potyczkach” z ortografią i gramatyką!