Dnia 29go listopada w naszej szkole zgodnie z tradycją odbyła się dyskoteka szkolna z okazji andrzejek. W trakcie zabawy uczniowie mieli szansę wraz z Julką Mazur uczennicą klasy II A gimnazjum poznać proste kroki taneczne, które później mogli wykorzystać na parkiecie. Obowiązkowym elementem wieczoru były również wróżby i lanie wosku, w których uczniowie chętnie brali udział. Atrakcją wieczoru było również malowanie twarzy.
Cała szkoła bawiła się wyśmienicie! Miejmy nadzieję, że wszystkie wróżby się spełnią. Zapraszamy za rok.

Zdjęcia ze szkolnej dyskoteki. Trzy różne ujęcia prezentują uczniów tańczących na korytarzu. Kolejne zdjęcie przedstawia uczennice siedzące przy ławce, spośród nich wyróżnia się stojąca dziewczynka w czarno – białym przebraniu. Ostatnie ukazuje przy ławkach uczennice, które wróżą sobie przyszłość, przebijając papierowe serca igłą.