W dniu 14 grudnia 2018 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Turniej Szachowy z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Do rozgrywek zgłosiło się 12 miłośników szachów z naszej szkoły. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał p. Przemysław Rogalski oraz p. Monika Lenart. Rozegrano 5 rund.
Zwycięzcą turnieju został Maciej Raćkowicz (klasa Vd), II miejsce zajęła Lea Sekrecka (klasa VIa) oraz III miejsce zdobył Kacper Suszczyk (klasa Vd).
Wszystkim uczestnikom turnieju życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach. Dziękujemy za grę fair-play i atmosferę świetnej zabawy! Zachęcamy do zgłębiania tajników gry w szachy. Szachy to wspaniała gra, która sprzyja wszechstronnemu rozwojowi, uczy logicznego myślenia, przewidywania, sportowego współzawodnictwa, refleksu i cierpliwości.

• aIMG_2452
  • aIMG_2454