W dniach 07-10.03.2023 r. Samorząd Uczniowski wraz z Małym Samorządem zorganizował zbiórkę pieniędzy w ramach akcji UNICEF-u „Na ratunek dzieciom w Rogu Afryki”. Zebrane środki zostały przekazane Stowarzyszeniu UNICEF Polska.
Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom, wychowawcom i nauczycielom za okazanie empatii i udzielenie wsparcia dzieciom z Półwyspu Somalijskiego.

Zdjęcie przedstawia dwie uczennice prezentujące słoik z pieniędzmi. W tle tablica z napisem “UNICEF” oraz zdjęcia ludzi w różnym wieku.