Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trudno wyobrazić sobie przedświąteczny okres bez pierników i różnych ciasteczek. Słodkie choinki, gwiazdeczki, renifery są jednoznaczną zapowiedzią zbliżania się tych wyjątkowych chwil. Dlatego też uczniowie klasy 2a przy wsparciu rodziców przygotowali ciasto, wałkowali je, wykrawali różne kształty za pomocą specjalnych foremek i piekli głównie pierniczki. Najwięcej radości było podczas lukrowania i ozdabiania. Zajęcia sprawiły dzieciom wielką radość i jednocześnie stały się okazją do kultywowania bożonarodzeniowych tradycji w atrakcyjny i praktyczny sposób. Opiekunem projektu eTwinning „Kuchcikowo – smacznie, zdrowo, kolorowo” jest wychowawczyni klasy p. Elżbieta Dras.

  • 5
  • 6
  • 2
  • 4
  • 7
  • 9
  • 1
  • 10
  • 8
  • 3