Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy 1a pod opieką wychowawczyni p. Jolanty Rozwód z powodzeniem ukończyli pierwszy moduł realizowanego od września międzynarodowego projektu edukacyjnego „CZYTAM Z KLASĄ – lekturki spod chmurki” – MAŁA CHMURKA W KRAINIE DRZEW. Uczniowie wykonali wszystkie zadania przewidziane do realizacji w tym module, które były dostosowane do lektury „Kapelusz Pani Wrony”. Pierwszoklasiści z wielkim zapałem ulepili z plasteliny „Czytusia”, wykonali drzewo czytelnicze, uzupełnili „Lekturniki”, a co najważniejsze wykonali również szereg zadań ekologicznych. Jest to podstawowy element tego projektu. Uczniowie uczą się czytać i poznają niezwykły świat książek, ale również dowiadują się jak dbać o przyrodę i otaczający świat. W lutym rozpoczynamy realizację drugiego modułu projektu – MAŁA CHMURKA W KRAINIE ŚNIEGU. Już nie możemy się doczekać nowych zadań, a zimowa pogoda na pewno ułatwi nam ich wykonanie.

Dyplom Czytam z klasa Modul I