Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tradycją naszej szkoły stały się organizowane już po raz piąty Dni Kultury Regionalnej. Celem przedsięwzięcia jest rozwijanie wiedzy o szeroko pojętej kulturze regionu i nawiązanie kontaktu z lokalnym środowiskiem artystycznym. Tegoroczna edycja trwała od 22 do 24 maja. 
Tym razem uczniowie mieli okazję spotkać się z przedstawicielami lokalnych mediów.

Odwiedzili nas:

  • pan Ryszard Majewski - dziennikarz Radia Lublin,
  • pani Wanda Jaroszczuk - redaktor naczelna Super Tygodnia Chełmskiego,
  • pani Eliza Kudelska-Nowosad - zastępca redaktora naczelnego Radia Bon – Ton

Nasi goście z pasją mówili o swoich dziennikarskich dokonaniach; sukcesach i porażkach. Dzielili się z młodzieżą swoją wiedzą, doświadczeniami, opowiadali o kulisach powstawania audycji radiowych i artykułów prasowych.

Organizatorkami spotkań były Marzena Stadnik i Barbara Semeniuk.

  • 2
  • 3
  • 6
  • 5
  • 1
  • 7
  • 4