Jeżeli dziecko jedzie na wycieczkę szkolną proszę odliczyć ten dzień tj. 5,00 zł (1 dzień), w treści przelewu napisać datę ( np. bez … .)

(W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka, klasę i miesiąc, którego dotyczy wpłata.)

Warunkiem otrzymania obiadu jest posiadanie imiennego abonamentu na dany miesiąc (abonament do odebrania w księgowości po dokonaniu wpłaty).

Istnieje możliwość rezygnacji z obiadu (zwrot pieniędzy po zwrocie abonamentu za dany dzień), po poinformowaniu szkoły w dniu poprzednim, tel. (82) 563-73-11.