Organizatorem zajęć nauki pływania i doskonalenia techniki pływania na Krytej Pływalni jest Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wirskiego w Chełmie.
Zajęcia prowadzone są w grupach pięcio- lub sześcioosobowych przez wykwalifikowanych pracowników szkoły.
Instruktorzy pływania na pierwszych zajęciach organizują grupy, po uprzednim sprawdzeniu umiejętności pływackich uwzględniając wiek uczestników zajęć.

Nauka Pływania rozpoczyna się od 5 roku życia (po stwierdzeniu gotowości dziecka).

Zajęcia nauki pływania trwają 60 minut. Koszt jednej lekcji wynosi 38,00 zł., w przypadku rodzin zapisujących co najmniej 3 osoby - 36,00 zł. Cena obejmuje bilet wstępu na pływalnię.

Opłata za zajęcia pobierana jest w kasie pływalni w formie abonamentu za miesiąc z góry – zgodnie z obowiązującym cennikiem od 1 września 2022r.do 31 grudnia 2022 r.

W przypadku odwołania zajęć z winy Szkoły Podstawowej nr 8 w Chełmie opłata za zajęcia zostaje przeniesiona na następny miesiąc.

Każde zajęcia trwają 60 minut i odbywają się o wyznaczonej godzinie. Godzina, na którą wyznaczono zajęcia, jest godziną rozpoczęcia zajęć w hali basenowej. Uczestnik jest zobowiązany do wcześniejszego przybycia w celu przygotowania się do zajęć. Na pływalnię wszyscy uczestnicy grup zorganizowanych wchodzą równocześnie pobierając transponder. Prowadzący zajęcia instruktorzy mają bezwzględny obowiązek sprawdzić stan liczebny grupy przed i po zajęciach. Wchodzenie do wody przed rozpoczęciem zajęć jest zabronione. Opuszczenie i powrót na zajęcia w trakcie ich trwania muszą być zgłoszone instruktorowi.
Zabezpieczeństwo osób przebywających na zajęciach odpowiedzialność ponosi prowadzący zajęcia instruktor oraz ratownik pełniący dyżur.

Szczegółowe informacje i zapisy w sekretariacie szkoły lub telefonicznie 82  563 73 11

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!