Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Dyrekcja szkoły

Beata Tomaszczuk - dyrektor

j.polski 

Beata Kawalec - wicedyrektor

edukacja wczesnoszkolna


Kadra pedagogiczna

Boćwińska Marzena

j. polski

Borowiec Arkadiusz

WOS, wdż

Buczek Iwona

edukacja wczesnoszkolna

Chochół Anna

wychowanie fizyczne

Chrabąszcz Marzena

technika, informatyka, matematyka

Dąbrowska Elżbieta

pedagog

Delekta Maria

j. polski

Derkacz-Kowalewska Magdalena

psycholog

Dras Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna

Drzewiecka Ewa

wychowawca świetlicy

Dziewulska Bożena

edukacja wczesnoszkolna

Folusz-Stępniak Beata

j. rosyjski

Gieleta Anna

j. angielski

Grzesiak Joanna

wychowawca świetlicy

ks. Jasiński Marcin

religia

Kaczor Cezary

fizyka, matematyka

Kaczyńska Elżbieta

nauczyciel bibliotekarz

Karpiuk-Koleniec Ewa

geografia, przyroda, doradca zawodowy

Kaszak Kamil

wychowanie fizyczne 

Kiermacz Kaja   

wychowanie fizyczne 

Kister Barbara

j. angielski

Koniuszewski Mariusz

wychowanie fizyczne

Kowalewska Aneta

technika, informatyka

Kudyba Paweł

informatyka

Lenart Monika

matematyka

Lewczuk Wioletta 

edukacja wczesnoszkolna

Marciniak-Marek Anna

j. angielski

Mazur Piotr

j. angielski

Mazur Wioletta

pedagog szkolny

Molin Iwona

edukacja wczesnoszkolna

Nadolska-Tatys Karolina

chemia

Niemczuk Marianna

edukacja wczesnoszkolna

Ostrowska Monika

matematyka

Praduń Ewa

j. angielski

Prystupa Justyna

j. polski, historia

Puczyńska Alicja

matematyka

Rachubik Paweł

j. niemiecki

Raćkowicz Mariusz

wychowanie fizyczne

Radziszewska-Smutniak Anna

muzyka 

Reps Beata

religia

Rozwód Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

Sadura Piotr  

wychowanie fizyczne

Sawicka Małgorzata

matematyka

Skórzewska-Popek Ewa

j. polski

Słomczyńska Ewa

plastyka

Stadnik Marzena

historia

ks. Stasieczek Piotr

religia

Sułek Lidia

nauczyciel bibliotekarz

Synowiec Iwona

wychowanie fizyczne

Szczepanik Agnieszka

historia

Szlagowska Monika

j. polski

Turewicz Piotr

wychowanie fizyczne

Waleńciuk Dariusz

wychowanie fizyczne

Wicha Joanna

edukacja wczesnoszkolna

Wojciechowska-Przysucha Marlena

przyroda, biologia

Wojcieszuk Alicja

edukacja wczesnoszkolna

Wojtasiuk Agata

j. polski

Zdunek Berenika

edukacja wczesnoszkolna

Zosiuk Magdalena

j. angielski