Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wirskiego w Chełmie
informuje, że zapisy do klas pierwszych SP nr 8 w Chełmie
w roku szkolnym 2021/2022 dla dzieci mieszkających w obwodzie szkoły odbywają się w terminie 8 - 12 marca 2021 r.
Dla dzieci spoza obwodu szkoły rekrutacja do klas pierwszych na wolne miejsca
odbywa się w terminie 15 marca - 1 kwietnia 2021 r.
(zgodnie z Zarządzeniem nr 942/2021 Prezydenta Miasta Chełm z 13 stycznia 2021 r.)

Wybierz naszą Ósemkę!
Ósemka najlepszą szkołą dla Twojego dziecka!

Nasz adres:
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wirskiego w Chełmie, ul. Połaniecka 10, tel. 82 5637311,
adres e-mail:
www.sp8chelm.pl

Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021.
Harmonogram został dostosowany do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne.

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Terminy postępowania rekrutacyjnego

Badania lekarskie kandydatów do szkół ponadpodstawowych

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało kampanię informacyjną, skierowaną do rodziców i uczniów klas VIII szkoły podstawowej i klas III gimnazjów, dotyczącą rekrutacji na rok szkolny 2019/2020. Szczegóły w załącznikach.

Terminarz rekrutacji
Postępowanie rekrutacyjne
Zadania szkoły, do której kandyduje absolwent
Zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych