Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Z okazji przypadającego 5 listopada Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek uczniowie z klas 1-3 uczęszczający do świetlicy szkolnej mieli okazję spędzić listopadowe popołudnie w bibliotece. Wysłuchali baśni braci Grimm „Brat i siostra” opowiedzianej w formie japońskiego teatrzyku kamishibai. Dzieci mogły sprawdzić swoją wiedzę ze znajomości bohaterów bajek i baśni uczestnicząc w zgaduj-zgaduli „Czy znasz te postacie?” Poradziły sobie świetnie! Następne zadanie polegało na wykonaniu z gazet najdłuższego nosa dla Pinokia. To wcale nie było tak łatwe jak się wydawało! Potem przyszedł czas na zabawę ruchową przy opowieści o Czerwonym Kapturku. Na zakończenie spotkania w bibliotece dzieci kolorowały obrazki przedstawiające znane postaci z bajek. W nagrodę za zaangażowanie otrzymały drobny upominek. Zajęcia przeprowadziła p. Lidia Sułek, nauczyciel bibliotekarz.

 • baj1b
 • baj7
 • baj9
 • baj8
 • baj3
 • baj11
 • baj6
 • baj10
 • baj1
 • baj4
 • baj5
 • baj1a