Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Klub Czytelnika włączył się w obchody Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka, który przypada 18 stycznia i zorganizował spotkanie czytelnicze dla dzieci ze świetlicy. Członkinie klubu czytały fragmenty z książki A. A. Milne „Kubuś Puchatek” swoim młodszym kolegom, przygotowały dla nich „Quiz wiedzy o Stumilowym Lesie”, zagadki „Zgadnij, kto to powiedział?”. Odbyła się też nauka magicznego zaklęcia Kubusia Puchatka oraz zabawa integracyjna „Znaleziony ogon”. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną, dzięki której przypomniały sobie dzieje Kubusia i jego przyjaciół. Poznały też Kubusiowe powiedzonka. Bawiły się przy muzyce „Śpiewaj z Puchatkiem”, kolorowały obrazki z postaciami z książki. Na zakończenie tego sympatycznego święta odbyła się prezentacja zebranych w bibliotece książek z przygodami Kubusia i jego przyjaciół oraz odszukanie wśród zgromadzonych w bibliotece pluszaków bohaterów książki A. A. Milne. Spotkanie zakończyło się zaproszeniem wszystkich uczestników na „małe co nieco”.