Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Z przyjemnością informujemy, że szkolny konkurs fotograficzny „Portret z książką w barwach jesieni” ogłoszony przez bibliotekę szkolną został rozstrzygnięty. Jury dokonało oceny dostarczonych zdjęć i przyznało następujące nagrody:
I miejsce – Maja Dyczko z kl. IV e
II miejsce – Luiza Kozak z kl. V a
wyróżnienie Jakub Stadnik z kl. V d
Głównym celem konkursu była popularyzacja czytania jako formy spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie zainteresowań, uzdolnień i wrażliwości artystycznej oraz zaakcentowanie obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.
Zwycięzcom konkursu gratulujemy!

 • 12
 • portret
 • 7
 • 6
 • 4
 • 2
 • 5
 • 1
 • 11
 • 9
 • 8
 • 10
 • 3