Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy 3a w ramach zajęć tabletowych przetestowali na urządzeniach mobilnych i na tablicy interaktywnej nową stronę baamboozle z opcją do indywidualnego treningu. Wykonywali obliczenia w wielkanocnym klimacie. Skorzystali też z możliwości ustalenia liczby grup biorących udział w grze. Wybrali opcję z niespodziankami typu: resetowanie punktów do 0, przerzucenie punktów na inną grupę. Wiele emocji! Interaktywny quiz matematyczny https://www.baamboozle.com/game/22040 przygotowała swoim podopiecznym wychowawczyni klasy p. Elżbieta Dras. Udostępniono go również uczestnikom realizowanego przez klasę projektu eTwinning „Jajko z niespodzianką”.

  • quiz
  • baamboozle