Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W ramach realizacji międzyprzedmiotowego projektu edukacyjnego na temat powieści Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy” uczniowie klasy 5e mieli możliwość dogłębnego poznania omawianej lektury. Prezentując swój dorobek przed szerokim gronem odbiorców mieli okazję sprawdzenia swoich umiejętności w publicznym wystąpieniu, a przygotowując plakaty i prezentacje multimedialne zaprezentowali swoje zdolności artystyczne i umiejętności informatyczne. Opracowali również zestawy pytań i zagadek, które w znakomity sposób angażowały wszystkich do wspólnej zabawy. Opiekunem projektu była p. Marzena Boćwińska.
STRONA PROJEKTU:
https://sites.google.com/sp8chelm.pl/lekturownik/strona-g%C5%82%C3%B3wna/w-pustyni-i-w-puszczy
RELACJA: https://drive.google.com/file/d/128a4KqzncUOJyocvP9xEvrsZ1SYx2xhB/view?usp=sharing

rece