Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W roku szkolnym 2018/19 uczniowie klas I-III naszej szkoły uczestniczyli w comiesięcznych zajęciach Akademii Młodego Naukowca. Warsztaty prowadzili wykładowcy z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Przedsięwzięcie w szkole zorganizowała i koordynowała p. Jolanta Rozwód. Celem zajęć było zapoznanie dzieci z podstawowymi pojęciami chemicznymi, fizycznymi i przyrodniczymi oraz zachęcanie młodych naukowców do poznawania otaczającego nas świata, rozwijanie myślenia analitycznego i dedukcji. Cykl tegorocznych spotkań z nauką zakończyły warsztaty zoologiczne „Wszystko o kotach”. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem słuchali prezentowanego wykładu, wiele informacji ich zaskoczyło, ale okazało się również, że wśród słuchaczy jest sporo miłośników kotów, którzy posiadają na ich temat ogromną wiedzę. Już teraz każdy mały właściciel kota będzie doskonale wiedział jak opiekować się swoim pupilem i jaką informację zwierzątko chce nam przekazać. Dziękujemy wszystkim prowadzącym warsztaty i zapraszamy do nas po wakacjach!

  • 20190611_122040
  • 20190611_114451
  • 20190611_122114
  • 20190611_121941