Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy IIb wraz z wychowawczynią p. Jolantą Rozwód przygotowali dla swoich bliskich prezentację talentów w przedsięwzięciu pt. „Rodzinnie, kolorowo, wakacyjnie”. Spotkanie odbyło się w poniedziałek 17 czerwca br., licznie przybyły na nie najbliższe dzieciom osoby. Młodzi artyści z wielką radością i entuzjazmem zaprezentowali swoje utwory, inscenizacje i piosenki. Na spotkaniu nie zabrakło również wspólnej zabawy i uśmiechów na twarzach zaproszonych gości oraz gospodarzy. Dziękujemy wszystkim za miło spędzony wspólny czas i życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji.

  • IMG_5227
  • IMG_5222
  • IMG_5225
  • IMG_5259
  • IMG_5247
  • IMG_5257
  • IMG_5245
  • IMG_5254