Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

15 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Kropki. Inspiracją dla tego święta było powstanie książki "The dot" czyli po polsku "Kropka", która odniosła sukces w wielu krajach. Uczniowie klasy 1c postanowili także uczcić ten dzień. Obejrzeli film o małej Vashti, która dzięki zwykłej narysowanej w złości kropce uwierzyła w siebie i odniosła sukces. Nauczyli się także piosenki "Kropka" korzystając z zakodowanego przez nauczycielkę tekstu. Najwięcej radości sprawiło jednak dzieciom własnoręczne tworzenie fantazyjnych kropek. Zajęcia przeprowadziła p. Joanna Wicha.

IMG 20190916 093036