9 listopada 2017 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego dla bibliotekarzy szkolnych „Biblioteka szkolna - Moje miejsce”, którego celem była popularyzacja bibliotek szkolnych jako miejsc interesujących i atrakcyjnych dla uczniów oraz wzmocnienie znaczenia pracy nauczycieli bibliotekarzy. Wyróżnienie w konkursie otrzymała p. Elżbieta Kaczyńska.

Kolaż zdjęć przedstawiających dzieci z dyplomami, autorów podpisujących książki opatrzony logo „Biblioteka szkolna – Moje miejsce”.