Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Możemy człowieka ocenić po tym, jak traktuje zwierzęta.”
(Immanuel Kant)

W czerwcu do podopiecznych Chełmskiego Schroniska dla Zwierząt w Chełmie trafiły dary zebrane przez wyjątkowych uczniów naszej placówki. To młodzież gotowa nieść pomoc bezbronnym i skrzywdzonym zwierzętom.
Tym razem do akcji włączyły się następujące zespoły klasowe wraz z wychowawcami:
1) kl. IV a – wychowawca p. Monika Szlagowska
2) kl. V b – wychowawca p. Aneta Kowalewska.
Indywidualnie karmę przyniosła Julia Urban – uczennica kl. IV e.
Wolontariuszki SKCaritas z kl. V b: Gabriela, Paulina i Karolina oraz Tata naszej wolontariuszki, Pan Dariusz Doroszuk, pomogli nam w organizacji tego przedsięwzięcia.
Wystarczą chęci, aby pomagać! Dziękujemy!
Wolontariusze SK Caritas

IMG 20190607 102915