Pandemia koronawirusa zmieniła nasze szkolne życie. Jednak wolontariusze SK Caritas pamiętają o tych, którzy co roku czekają na wsparcie. Ósemkowa akcja „Coś wyjątkowego dla chorego” prowadzona na rzecz Hospicjum Domowego im. ks. kan. Kazimierza Malinowskiego w Chełmie już na stałe zapisała się w naszym szkolnym kalendarzu oraz w sercach naszych wolontariuszy.
Już od kilku lat wolontariusz Stasiek Kusy z kl. VI c wspólnie z mamą p. Justyną przygotowują podopiecznym chełmskiego hospicjum wyjątkowe ozdoby świąteczne. Serdecznie dziękujemy za udział w tej świątecznej akcji.

• 1a