Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dnia 25 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny „Wiosenne przebudzenie”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów. Ogółem na konkurs wpłynęło 25 prac z klas I-III. Prace konkursowe były wykonywane różnymi technikami i prezentowały wysoki poziom artystyczny. Komisja w składzie p. Anna Radlińska i p. Alicja Wojcieszuk oceniając prace brała pod uwagę zgodność z tematem, pomysłowość i oryginalność.
Laureatami konkursu zostali:
Dawid Bedliński – Ib
Kinga Zacharczuk – IIa
Maciej Mazur – IIb
Natalia Szarafin – IIc
Kacper Sapiaszko – IId
Kacper Kowalczuk – IIe
Aleksandra Łopuszyńska – IIIb
Oliwia Mróz – IIIe
Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://www.sp8chelm.pl/images/galerie/201/2017.04.25_wiosenne_przebudzenie_w_pracach_dzieci