Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

7 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne do Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego „Książki, które nas łączą’’. W konkursie wzięło udział 25 uczniów z klas trzecich. Komisja konkursowa w składzie: p. Iwona Molin i p. Marianna Niemczuk dokonała oceny prac.
Tytuł laureata zdobyli Oskar Stępień (kl. IIIc, p. Alicja Wojcieszuk) oraz Maciej Raćkowicz (kl. IIIa, p. Berenika Błazucka).
Chłopcy będą reprezentować naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym, który odbędzie się 17 maja 2017 r. w Bibliotece Publicznej w Chełmie. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki  uczniów wyróżnionych przedstawiają się następująco:
Nikola Szczepańska i Oliwia Wybraniec – wyróżnienie (p. A. Wojcieszuk)
Jakub Sawicki – wyróżnienie (p. E. Drzewiecka)
Aleksandra Łopuszyńska – wyróżnienie (p. J. Rozwód)
Nikola Turewicz – wyróżnienie (p. B. Błazucka)