Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

5 marca 2015 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski „,Mój dziecięcy świat". Uczniowie klas I - III recytowali wiersze pokazujące uroki świata dzieci, ich tajemnice, radości i smuteczki. Wśród prezentowanych tekstów pojawiło się również kilka utworów autorskich, napisanych przez samych uczniów.
Komisja konkursowa w składzie: p. Tamara Karwowska, p. Agnieszka Olbryk-Dziaduszyńska i p. Lidia Sułek z uwagą wysłuchała pięknej recytacji przygotowanych utworów.
Oto lista laureatów, którzy będą reprezentować SP 8 w konkursie międzyszkolnym:
Klasa I   -   Julia Michalska ( kl.I d )
Klasa II  -  Sylwia Kruk ( kl.II c )
Klasa III -  Izabela Lenart ( kl.III c )

Przyznano również wyróżnienia:
Klasa I   - Julia Banach ( kl.I b )
Klasa II  - Zuzanna Ogrodowczyk ( kl.II a )
Klasa III - Julita Kiryk ( kl.III a )
Konkursowe popisy podziwiali uczniowie, nauczyciele i rodzice.
Organizatorzy : p. Jolanta Rozwód i p. Alicja Wojcieszuk. 

  • DSC00506
  • DSC00513
  • DSC00500
  • DSC00518
  • DSC00485-1
  • DSC00510
  • DSC00495
  • DSC00516
  • DSC00487