Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

4 kwietnia 2019 r. przeprowadzono Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas drugich. Do konkursu przystąpiło 20 uczniów, którzy zmierzyli się z matematycznymi zadaniami. Komisja konkursowa wyłoniła 2 laureatów i przyznała 5 wyróżnień.
Laureatami zostali: Zuzanna Tokarska, uczennica klasy II a (n-l przygotowujący do konkursu p. Bożena Dziewulska) oraz Miłosz Wiśniewski, uczeń klasy II c (n-l przygotowujący p. Ewa Drzewiecka).
Zuzanna i Miłosz będą reprezentować naszą szkolę w międzyszkolnym konkursie matematycznym „Planeta liczb”.
Wyróżnienia otrzymali:
- Jonatan Klajnert uczeń klasy II a,
- Kasjan Chyła i Klaudia Dyć, uczniowie klasy II b,
- Maciek Broniecki i Aleksandra Kaliszuk, uczniowie klasy II c.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów !!!
Konkurs przeprowadziły - p. Iwona Molin i p. Marianna Niemczuk.

20190430 100656