Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

6 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs z języka angielskiego dla klas piątych. Celem konkursu było motywowanie do nauki języków obcych, stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia stopnia opanowania struktur leksykalno-gramatycznych w rywalizacji z uczniami innych klas oraz rozwijanie uzdolnień uczniów. Konkurs został przeprowadzony w formie testu jednokrotnego wyboru i trwał 45 minut. Materiał językowy ujęty w teście uwzględniał podstawę programową.
Wyniki konkursu:
I miejsce - Iga Gajo kl. V e
II miejsce - Kornelia Rachubik kl. V b, Łukasz Mironiuk kl. V e
III miejsce - Aleksandra Kurdziel kl. V e
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!